tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje w Rzeszowie. Parada dla dzieci już 2 grudnia!

MotoMikołaje w Rzeszowie. Parada dla dzieci już 2 grudnia!

Autor: Informacja prasowa 2018.11.26, 11:12 Drukuj

Motocykliści z Rzeszowa i okolic po raz kolejny zapraszają do uczestnictwa w imprezie MotoMikołajowej. Tym razem zbierać będą pieniądze dla dzieci z domu dziecka w Łopuszce małej.

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, Łańcucie lub okolicach, koniecznie weź udział w MotoMikołajowej paradzie - organizatorzy zapraszają już 2 grudnia. Tym razem barwny korowód motocyklowy odwiedzi dom dziecka w Łopuszce Małej. To wielki dzień dla wychowanków, przygotowują się oni do przyjęcie gości od wielu dni.

Plan imprezy

  • 10.15 - zbiórka na parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie.
  • 10.30 - wyjazd.
  • 11.15 - przystanek w Łańcucie, parking sklepu Biedronka ul. Piłsudskiego 25.
  • 11.45 - przystanek w Kańczudze, parking sklepu Biedronka ul. Węgierska.
  • 12.15 - dojazd do celu w Łopuszce Małej.

Mapa przejazdu

Organizator nie przewiduje żadnych wymagań co do stroju, mile widziane są jednak akcenty związane z mikołajkami - elementy stroju, dekoracje. Nie ma także ścisłych wymagań co do pojazdu - jeśli pogoda okaże się wyjątkowo niekorzystna, można przyjechać choćby samochodem. Najważniejsza jest sama obecność.

Do 2 grudnia można wpłacać pieniądze dla dzieci z domu dziecka w Łopuszce:

Karina Albigowska, BS Łańcut , 77 9177 0008 2001 0019 2949 0001

Impreza w Rzeszowie

Dokładny plan imprezy, która odbędzie się w Rzeszowie 8 grudnia pojawi się nieco później. Warto śledzić wydarzenie na Facebooku oraz fanpage Forum Podkarpackich Motocyklistów lub forum: www.podkarpackie2oo.pl.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę