tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje w Rzeszowie. Parada dla dzieci już 2 grudnia! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje w Rzeszowie. Parada dla dzieci już 2 grudnia!

Autor: Informacja prasowa 2018.11.26, 11:12 Drukuj

Motocykliści z Rzeszowa i okolic po raz kolejny zapraszają do uczestnictwa w imprezie MotoMikołajowej. Tym razem zbierać będą pieniądze dla dzieci z domu dziecka w Łopuszce małej.

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, Łańcucie lub okolicach, koniecznie weź udział w MotoMikołajowej paradzie - organizatorzy zapraszają już 2 grudnia. Tym razem barwny korowód motocyklowy odwiedzi dom dziecka w Łopuszce Małej. To wielki dzień dla wychowanków, przygotowują się oni do przyjęcie gości od wielu dni.

NAS Analytics TAG

Plan imprezy

  • 10.15 - zbiórka na parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie.
  • 10.30 - wyjazd.
  • 11.15 - przystanek w Łańcucie, parking sklepu Biedronka ul. Piłsudskiego 25.
  • 11.45 - przystanek w Kańczudze, parking sklepu Biedronka ul. Węgierska.
  • 12.15 - dojazd do celu w Łopuszce Małej.

Mapa przejazdu

Organizator nie przewiduje żadnych wymagań co do stroju, mile widziane są jednak akcenty związane z mikołajkami - elementy stroju, dekoracje. Nie ma także ścisłych wymagań co do pojazdu - jeśli pogoda okaże się wyjątkowo niekorzystna, można przyjechać choćby samochodem. Najważniejsza jest sama obecność.

Do 2 grudnia można wpłacać pieniądze dla dzieci z domu dziecka w Łopuszce:

Karina Albigowska, BS Łańcut , 77 9177 0008 2001 0019 2949 0001

Impreza w Rzeszowie

Dokładny plan imprezy, która odbędzie się w Rzeszowie 8 grudnia pojawi się nieco później. Warto śledzić wydarzenie na Facebooku oraz fanpage Forum Podkarpackich Motocyklistów lub forum: www.podkarpackie2oo.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę