tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje także w Łomży! 7 grudnia wspieraj najmłodszych razem z motocyklistami!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje także w Łomży! 7 grudnia wspieraj najmłodszych razem z motocyklistami!

Autor: Informacja prasowa 2018.11.19, 15:36 Drukuj

Motocykliści z Łomży, Zambrowa i Ostrołęki włączają się do ogólnopolskiej akcji MotoMikołaje. Zamierzają zebrać pieniądze dla dzieci z okolicznych domów dziecka, a także dać im trochę frajdy, organizując motocyklowe atrakcje.

Motocykliści z okolic Łomży pomagają dzieciom z domów dziecka już od dawna, organizując dla nich ogniska, motocyklowe przejażdżki, czy inne, podobne atrakcje. Chcą pokazać dzieciom, że ich pobyt w takich placówkach nie oznacza, że pozostawione są same sobie, że mogą zawsze liczyć na miły gest i dobre słowo ze strony lokalnej społeczności motocyklowej.

~~~~~------~~~~~

Takie wsparcie jest dla najmłodszych bardzo ważne - przed każdą wizytą motocyklistów, dzieci od rana niecierpliwie na nich czekają, czasem nawet przygotowują specjalne dekoracje z takiej okazji. Zarówno dla motocyklistów, jak i dla wychowanków domów dziecka takie spotkania to bezcenne doświadczenie.

Tym razem bikerzy z Łomży, Zambrowa i Ostrołęki postanowili włączyć się do ogólnopolskiej akcji MotoMikołaje. Otwarto zbiórkę pieniędzy na portalu pomagam.pl, zaś 7 grudnia w Galerii Veneda odbędzie się finał imprezy. Zagrają znane zespoły disco, prowadzone będą licytacje voucherów od partnerów akcji, zaś na dzieci czekać będą animatorzy i MotoMikołaj z motocyklem.

Serdecznie zapraszamy 7 grudnia do Łomży, wesprzyj szlachetną inicjatywę lokalnych motocyklistów!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę