tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje w Warszawie - czekamy na Was! Start o 10:00 pod PGE Narodowym! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje w Warszawie - czekamy na Was! Start o 10:00 pod PGE Narodowym!

Autor: Informacja Prasowa 2019.12.05, 20:14 Drukuj

Moto Mikołaje w Warszawie zbierają się o 10:00 przed PGE Narodowym. Potem start przez ulice Warszawy. Dołączysz? Oto szczegóły...

W sobotę, 7 grudnia sprzed PGE Narodowego wyruszy parada motocyklistów w przebraniach Świętych Mikołajów. Przejazd będzie miał swój przystanek na placu Zamkowym. Kolejnym krokiem będzie przejazd ze starówki na Zimowy Narodowy, gdzie dzieci spędzą popołudnie. MotoMikołajki w Warszawie odbędą się już po raz jedenasty.

NAS Analytics TAG

Podczas tegorocznej akcji zaplanowano dla podopiecznych szereg niespodzianek pod PGE Narodowym, przejazd w kolumnie MotoMikołajów na plac Zamkowy oraz atrakcje na Zimowym Narodowym. W godzinach 11:30-13:30 MotoMikołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny będą kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka.

MotoMikołajki.pl to wyjątkowe wydarzenie integrujące warszawskie i nie tylko! środowisko motocyklowe. Motocyklistom nie straszny mróz, coroczny wzrost zainteresowania to dla nas motor napędowy, zachęcający do kontynuacji i rozwoju inicjatywy. A uśmiech dzieci jest dla nas największą nagrodą - podsumowuje Agata Lewandowska, organizator akcji.

Akcję wspierają: PGE Narodowy, Zimowy Narodowy, Testa Communications, Rohlig Suus Logictics SA, C.H. Robinson, Page Group.

Sponsorami nagród w konkursach są m.in.: Garmin Polska, MIO Polska, Yamaha Motor Polska, Motoholicy, Yves Rocher, MotoPasja.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla MotoMikołajów możecie śledzić na stronie: motomikolajki.pl oraz na Facebooku: facebook.com/MotoMikolajki.

 • godz. 10.00 - zbiórka motocyklistów i przyjazd dzieci pod Bramę nr 2 PGE Narodowy
 • godz. 10.00-11:30 - atrakcje pod PGE Narodowym,
 1. duża skarbona akcji MotoMikolajki.pl, sklepik ze świątecznymi gadżetami Mao Mam, Wozy straży pożarnej OSP Jabłonna, Wóz Strażacki OSP Wiązowna z dużą grą Jenga, Samochody elektryczne Innogy BMW i3, Przeciąganie liny dzieci+motocykliści, Namiot z kołami z Politechniki Warszawskiej - eksperymenty z udziałem dzieci i motocyklistów
 2. Strzelnica ASG - strzelnica dla dzieci i motocyklistów pod okiem instruktorów, Typowanie do konkursów NAJ!
 • godz. 11.00-11.30 - formowanie kolumny i wyjazd parady motocyklistów i dzieci
 • godz. 11:30-12:00 - Przejazd ulicami Warszawy
 • 12:00-13:30 Kwesta i atrakcje na Placu Zamkowym
 1. ustawienie "ludzkiej" choinki
 2. wybór najładniej przebranego MotoMikołaja, MotoMikołajki i Motocykla.
 3. Grochówka od Sons of North FG Warszawa
 4. sklepik ze świątecznymi gadżetami Mao Mam
 • 13:30-14:00 Przejazd ulicami Warszawy
 • 15:30 - wejście dzieci na Zimowy Narodowy

Czekamy na Ciebie!!! Dołączysz???

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę