tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe haratanie w gałę, czyli właściwa aktywność na poniedziałek [FILM]

Motocyklowe haratanie w gałę, czyli właściwa aktywność na poniedziałek [FILM]

Autor: Raff 2018.11.05, 10:09 Drukuj

Poniedziałkowy poranek to nie jest najlepsza pora na ciężką pracę. Przydałaby się jakaś aktywność fizyczna, która rozruszałaby spętane weekendowym lenistwem kończyny.

Proponujemy wam zatem haratanie w gałę. Nie takie zwykłe, aby nie nabawić się kontuzji - pogoda jeszcze w miarę, więc wsiadajmy na motocykle i na boisko!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę