tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe haratanie w gałę, czyli właściwa aktywność na poniedziałek [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe haratanie w gałę, czyli właściwa aktywność na poniedziałek [FILM]

Autor: Raff 2018.11.05, 10:09 Drukuj

Poniedziałkowy poranek to nie jest najlepsza pora na ciężką pracę. Przydałaby się jakaś aktywność fizyczna, która rozruszałaby spętane weekendowym lenistwem kończyny.

Proponujemy wam zatem haratanie w gałę. Nie takie zwykłe, aby nie nabawić się kontuzji - pogoda jeszcze w miarę, więc wsiadajmy na motocykle i na boisko!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę