tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W piłkę motocyklem, czyli jak haratać w gałę i palić gumę jednocześnie [FILM] NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

W piłkę motocyklem, czyli jak haratać w gałę i palić gumę jednocześnie [FILM]

Autor: Raff 2018.09.20, 09:55 Drukuj

Co wybrać - jazdę motocyklem czy haratanie w gałę? Wybór niełatwy, chyba że organicznie nie cierpisz piłki nożnej. Okazuje się, że jest aktywność, która godzi obie te pasje.

Film jest niemłody - ma już prawie 70 lat. Faktycznie - ostatnio nie spotkaliśmy się z żadnymi rozgrywkami w tej dyscyplinie. Trudno powiedzieć czy przestała ona budzić zainteresowanie, czy po prostu zeszła do podziemi.

NAS Analytics TAG

W owym czasie motocykliści radzili sobie jednak z piłką całkiem nieźle - dynamika, strategia i zaangażowanie przywodzą na myśl prawdziwą piłkę nożną, nieskalaną teatrem kontuzji. Oglądajcie!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę