tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista dotkliwie pobity za nieuważną jazdę

Motocyklista dotkliwie pobity za nieuważną jazdę

Autor: M.B. 2017.09.13, 15:00 7 Drukuj

We wtorek na gorzowskim rondzie Ofiar Katynia motocyklista został dotkliwie pobity. Była to zemsta za czyn, którego dopuścił się chwilę wcześniej.

Motocyklista wjeżdżając na rondo najprawdopodobniej nie zauważył rowerzystki jadącej prawidłowo po przejeździe dla rowerów, w wyniku czego potrącił ją. Rowerzystka w wyniku tego zdarzenia nie ucierpiała, gdyż jak określa to policja, miał miejsce jedynie lekki kontakt. Niestety dla motocyklisty ciężki kontakt nastąpił chwilę później, gdy do akcji wkroczył mąż poszkodowanej. Osobiście wymierzył sprawiedliwość, bijąc sprawcę zdarzenia. W wyniku ciężkiego pobicia motocyklista doznał szeregu urazów, w tym wybicia barku i musiał zostać odwieziony do szpitala.

Motocyklista został ukarany mandatem, a krewki mąż rowerzystki odpowie za pobicie…

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę