tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle na Verva Street Racing w Warszawie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle na Verva Street Racing w Warszawie

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.08.18, 16:51 Drukuj

W sobotę 21. sierpnia w centrum Warszawy odbędzie się Verva Street Racing. Na pewno nie zabraknie tam motocykli i motocyklistów!

W sobotę 21. sierpnia w centrum Warszawy odbędzie się Verva Street Racing. Założeniem projektu jest promowanie marki Orlen oraz sportów motorowych. Sukcesy rajdowe kierowców Orlen Team to jednak nie tylko samochody, ale również motocykle. Właśnie dlatego na warszawskim VSR pojawią się również jednoślady. I to nie kilka stojących w rogu i zapomnianych przez publiczność.

Motocykle na Verva Street Racing stanowiły będą całkiem istotną część wydarzenia. Przede wszystkim zobaczymy kierowców z barw Orlen Team, czyli Marka Dąbrowskiego oraz Kubę Przygońskiego i Jacka Czachora, którzy jadą aktualnie w Rajdzie Dos Sertoes, świętując dobre wyniki. Poza nimi, pojawi się też dwóch zagranicznych motocyklistów z Dakaru - Helder Rodrigues oraz Pal Anders Ullevalseter.

Pokaz jazdy supermoto dadzą z kolei poważni zawodnicy spod loga KTM - Klaus Kinigardner oraz Gilles Salvador. Można liczyć na niezmiernie emocjonujące przejazdy po torze, obfitujące w wiele slajdów. Wrażeń związanych z niebezpiecznymi ewolucjami na motocyklach na pewno nie zabraknie, a dostarczą ich nasi stunterzy. Krzysztof Kardach, Tomasz Mokosiński „Mok”, Michał Pakosz, Łukasz Bełz „Łukasz FRS”, Kamil Bełz „Kamil FRS”, Jakub Radczak „Kuba FRS” oraz Adrian Pasek „Pasio” - taki skład gwarantuje niezłe show, ogromne dawki adrenaliny, okrzyki publiczności i mgły dymu z palenia gumy.

Kolejnym niepowtarzalnym przeżyciem będzie pojedynek dwóch maszyn ze stajni BMW. Drugim najmocniejszym samochodem wyczynowym obecnym na VSR, zaraz po bolidach F1, będzie BMW M3 GT2 o mocy 500 koni mechanicznych i przyśpieszeniu 3,8 sek. do setki. Stanie on w szranki z doskonale znanym zawodnikiem WMMP, Mistrzem Polski Superbike i Supersport – Andrzejem Pawelcem, dosiadającym prawie 200-konnego BMW S1000RR. Zobaczymy, która maszyna lepiej sprawdzi się na wymagającym warszawskim torze.

Harmonogram oraz mapę Verva Street Racing znaleźć można w naszych poprzednich publikacjach na ten temat. Więcej szczegółów na stronie Verva Street Racing.

Supermoto przed zakretem extrememoto 2010
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę