tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing 2011 tym razem 18. czerwca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Verva Street Racing 2011 tym razem 18. czerwca

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.03.31, 16:30 3 Drukuj

W 2011 roku Verva Street Racing znowu zawita na warszawskie ulice!

W sierpniu poprzedniego roku, dzięki Verva Steet Racing Warszawa dołączyła do elitarnej grupy miast, w których odbywały się imprezy zawierające w sobie wyścigi na torach poprowadzonych zwyczajnymi ulicami miejskimi. Organizator postanowił, iż w roku 2011 powtórzy imprezę – to jest pewne. Edycja 2010 była pierwszym podejściem do tematu, dzięki której teraz niezbędna wiedza, zdobyte doświadczenie oraz uwagi zebrane od uczestników i publiczności pomogą w organizacji kolejnych pokazów na ulicach miasta.

Jedyne szczegóły, które zostały już potwierdzone, to termin imprezy. Verva Street Racing odbędzie się 18. czerwca w Warszawie! Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno wam przekażemy.

Pawelec Verva Street Racing
Pasio Verva Street Racing Warszawa
Verva Street Racing Warszawa burnout
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę