tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing 2011 tym razem 18. czerwca

Verva Street Racing 2011 tym razem 18. czerwca

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.03.31, 16:30 3 Drukuj

W 2011 roku Verva Street Racing znowu zawita na warszawskie ulice!

W sierpniu poprzedniego roku, dzięki Verva Steet Racing Warszawa dołączyła do elitarnej grupy miast, w których odbywały się imprezy zawierające w sobie wyścigi na torach poprowadzonych zwyczajnymi ulicami miejskimi. Organizator postanowił, iż w roku 2011 powtórzy imprezę – to jest pewne. Edycja 2010 była pierwszym podejściem do tematu, dzięki której teraz niezbędna wiedza, zdobyte doświadczenie oraz uwagi zebrane od uczestników i publiczności pomogą w organizacji kolejnych pokazów na ulicach miasta.

Jedyne szczegóły, które zostały już potwierdzone, to termin imprezy. Verva Street Racing odbędzie się 18. czerwca w Warszawie! Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno wam przekażemy.

Pawelec Verva Street Racing
Pasio Verva Street Racing Warszawa
Verva Street Racing Warszawa burnout
Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę