tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl turystyczny Benelli TRK 502 bije kolejne rekordy sprzedaży
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl turystyczny Benelli TRK 502 bije kolejne rekordy sprzedaży

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.08.13, 20:55 4 Drukuj

Benelli TRK 502 coraz śmielej poczyna sobie na europejskich rynkach, ale największe triumfy święci we Włoszech. Kombinacja przyzwoitego wykonania sparowanego z dobrą ceną i akceptowalnymi osiągami jest skazana na sukces.

Jak informuje włoski portal Motociclismo, Benelli TRK 502 przekroczyło już pułap 5000 zarejestrowanych egzemplarzy w tym roku, a mamy dopiero sierpień. Wyniki dotyczą okresu od 1 stycznia do 10 sierpnia. W ciągu ostatnich pięciu lat żadnemu motocyklowi nie udała się ta sztuka. Jedynie dwa lata temu BMW R 1200 GS przekroczyło nieznacznie pułap 4000 zarejestrowanych motocykli.

NAS Analytics TAG

Benelli TRK 502 było bestsellerem na rynku włoskim już w ubiegłym roku, kiedy to z salonów wyjechało 3569 egzemplarzy tego modelu. Producent łączy tutaj wersję szosową z wersją adventure, która jest oznaczona literą "X". Warto jednak oddać GS-owi sprawiedliwość, ponieważ rządził on w latach od 2016 do 2019. Do końca lipca sprzedano 4729 Benelli TRK 502 co oznacza, że w ciągu 10 dni sierpnia sprzedano co najmniej 300 sztuk tego modelu.

W Polsce sprzedaż motocykli Benelli nie jest aż tak spektakularna, ale rodzimi klienci również pokochali model TRK 502. Od 1 stycznia do końca lipca zarejestrowano 650 motocykli marki Benelli, co daje producentowi szóste miejsce w rankingu marek. W tyle zostali tacy giganci jak KTM, Suzuki czy Kawasaki. Dodatkowo Benelli znajduje się na drugim miejscu pod względem rejestracji motocykli z silnikami o pojemności od 250 do 500 cm3. Drugim hitem sprzedażowym marki w Polsce jest model Leoncino. Czyżby klienci powoli przekonywali się, że tanio wcale nie znaczy źle?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: okioki 15/08/2021 06:36

dokładnie tak

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę