tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl turystyczny Benelli TRK 702 dosta homologacj w Chinach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl turystyczny Benelli TRK 702 dosta homologacj w Chinach

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.18, 20:02 Drukuj

W sieci pojawiły się informacje o chińskich dokumentach homologacyjnych dla motocykla, który ma trafić na rynek jako Benelli TRK 702. Choć taka informacja z pewnością rozpali wyobraźnię i portfele europejskich klientów, to jest tu dużo niewiadomych.

Jeśli chodzi o wygląd, to maszyna ma bazować na modelu TRK 502, ale ciekawie robi się w kwestiach silnika. Producent chce zastosować dwucylindrowy piec o pojemności 693 cm3, który jest kopią tego używanego w CFMoto 700CL-X. Żeby było ciekawiej, to silnik CFMoto jest z kolei inspirowany dwucylindrowcem od... Kawasaki.

NAS Analytics TAG

Oferowany w Chinach Benelli TRK 702 ma dysponować mocą 75 koni mechanicznych, a więc będzie słabszy od silnika o pojemności 754 cm3, który został zaprezentowany w modelu Leoncino 800. Co ciekawe, już w ubiegłym roku internet obiegły zdjęcia Benelli TRK 800. Wtedy mówiło się, że motocykl jest w pełni opracowany we Włoszech i jego serce ma generować maksymalną moc 80 koni mechanicznych.

Jak widzicie, sprawa jest nieco skomplikowana. Ciekawostką jest także fakt, że QJ Motor szykuje modele SRT750 oraz SRT700, które mają być napędzane opisywanymi powyżej silnikami, a stylistycznie będą uderzająco podobne do TRK. Na razie obie omawiane potencjalne wersje TRK są jak Yeti - wszyscy o nich słyszeli, ale nikt ich nie widział. Pozostaje liczyć, że producent zaskoczy nas w listopadzie, na targach EICMA.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr