tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Benelli i Keeway z asystentem gosowym. Qianjiang Motorcycle podpisao wan umow
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Benelli i Keeway z asystentem gosowym. Qianjiang Motorcycle podpisao wan umow

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.02.15, 18:02 Drukuj

Koncern będący właścicielem marek Benelli i Keeway podpisał umowę z firmą Cerence. Wynikiem współpracy będzie dostarczenie usługi asystenta głosowego dla motocykli produkowanych przez koncern Qianjiang Motorcycle.

Firma Cerence opracowała system Cerence Ride, który jest asystentem głosowym stworzonym z myślą o jednośladach. Może być używany zarówno w skuterach jak i motocyklach. Jego działanie polega nie tylko na wykonywaniu poleceń głosowych. Cerence Ride może wychodzić także z własną inicjatywą. Przykład? Załóżmy, że w motocyklu kończy się paliwo. W takim przypadku system zapyta motocyklistę, czy ma uruchomić nawigację do najbliższej stacji benzynowej.

NAS Analytics TAG

Do prawidłowego działania potrzebne są trzy elementy - odpowiednio przygotowany motocykl, zestaw słuchawkowy i aplikacja w telefonie. Aplikacja umożliwia także działanie w grupie, która będzie otrzymywała te same wskazówki co prowadzący. Kiedy ten dokona na przykład zmiany trasy, to pozostali zostaną o tym poinformowani. Umożliwia również odczytywanie wiadomości głosowych i odpowiadanie na nie oraz sterowanie kamerą zamontowaną na pokładzie motocykla.

Dongshao Guo, główny manager Qianjiang Motorcycle tak komentuje rozpoczęcie współpracy: "Mając w myślach przyszłość jednośladów, jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem współpracy z Cerence, by wprowadzić intuicyjne, sterowane głosem doświadczenia dla motocyklistów korzystających z produktów wszystkich naszych marek. Dzięki Cerence Ride zwiększymy bezpieczeństwo, produktywność i komfort naszych klientów przez intuicyjną, dokładną i głosową interakcję z inteligentnym asystentem, dzięki czemu odmienimy ich codzienne podróże."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr