tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marzocchi dostarczy amortyzatory do chiskich motocykli. Benelli moe na tym skorzysta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marzocchi dostarczy amortyzatory do chiskich motocykli. Benelli moe na tym skorzysta

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.03, 17:19 Drukuj

Chiński koncern QJ Motor, który ma w swoim portfelu między innymi marki Benelli i Keeway podpisał umowę o współpracy z włoskim producentem amortyzatorów Marzocchi. Mogą na tym skorzystać również klienci z Europy.

Włoska firma Marzocchi, która jeszcze kilka lat temu miała problemy finansowe, teraz rozwija skrzydła. Producent zawieszeń podpisał umowę z chińskim koncernem QJ Motor, co może przełożyć się nie tylko na spore zyski, ale także lepsze zawieszenia w maszynach Benelli i Keeway. Nie jest bowiem tajemnicą, że te dwie marki należą właśnie do Chińczyków, co zdecydowanie wychodzi im na dobre. Produkty włoskiej marki już pojawiły się w nakedzie Benelli 752S.

NAS Analytics TAG

Włosi podpisali umowę joint venture. W jej wyniku powstanie nowa fabryka w chińskiej prowincji Zheijane. Będą tam produkowane widelce i amortyzatory tylne, które następnie trafią do sprzedaży nie tylko w Chinach, ale także na światowych rynkach. Cytowany przez Insella.it prezes grupy VRM, do której należy Marzocchi, powiedział, że kupując markę obroty wynosiły zaledwie 8 mln euro, a teraz sięgają 32 mln euro. Dzięki współpracy z Chinami te wartości z pewnością będą rosły.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr