tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Benelli TRK 502 pobi swj roczny rekord sprzeday w zaledwie sze miesicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Benelli TRK 502 pobi swj roczny rekord sprzeday w zaledwie sze miesicy

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.30, 18:44 2 Drukuj

Benelli ma powody do zadowolenia - model TRK 502 pobił na włoskim rynku swój wynik sprzedaży z 2020 roku w zaledwie sześć miesięcy i idzie po kolejne rekordy.

W 2020 roku zarejestrowano we Włoszech 3569 sztuk modelu TRK 502 w wersji szosowej oraz wersji adventure oznaczonej literą "X". Od 1 stycznia do końca czerwca bieżącego roku zarejestrowano 2966 egzemplarzy wersji X oraz 683 egzemplarze wersji typowo turystycznej, co daje łączny wynik 3649 rejestracji.

NAS Analytics TAG

W ubiegłym roku model TRK 502 zdeklasował takich gigantów jak BMW R1250 GS czy Honda Africa Twin. Można złośliwie powiedzieć, że sekret tkwi przede wszystkim w cenie motocykla, ale za 25 200 złotych w wersji podstawowej oraz 26 300 złotych w wersji X model TRK 502 jest gotowy do wyruszenia na przygodę. Z elektronicznych wspomagaczy na pokładzie jest jedynie ABS, ale za to na wyposażeniu kupujący otrzymuje gmole, stelaż kufra centralnego i solidne osłony dłoni.

Wersja X jest o 40 mm wyższa od podstawowej, a także ma wysoko poprowadzony wydech i porusza się na kołach z felgami szprychowymi o średnicy 19 cali z przodu i 17 cali z tyłu. Wersja przeznaczona do turystyki szosowej otrzymała opony Pirelli Angel GT, a wersja adventure ma szutrowe Metzelery. W obu motocyklach jest ten sam silnik o pojemności 500 cm3, który generuje maksymalną moc 48 koni mechanicznych. To sprawia, że TRK 502 i TRK 502 X są odpowiednie dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr