tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl, ktry jedzi na miodzie. Producenci olejw w trwodze [FILM]
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl, ktry jedzi na miodzie. Producenci olejw w trwodze [FILM]

Autor: Raff 2020.03.30, 19:43 2 Drukuj

Aby silnik motocykla, skrzynia biegów i sprzęgło mogły pracować poprawnie, potrzebny jest dobry olej - specjalny, przeznaczony do motocykla. Ale czy na pewno? Czy motocykl nie mógłby jeździć, powiedzmy… na miodzie?

Jeśli masz tartak, opału do kominka nigdy ci nie zabraknie. Jeśli browar - masz gwarancję miłych wieczorów. Jeżeli zaś masz szczęście być pszczelarzem, możesz sporo zaoszczędzić na oleju motocyklowym!

NAS Analytics TAG

Nie, nie, to nie żadna bzdura. Popularny amerykański kanał Bikes and Beards opublikował film, w którym do motocykla, zamiast oleju silnikowego, wlano miód. Pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to katastrofa, prawda? Otóż zobaczcie sami. Podobno Motul i Castrol planują zakładać pasieki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr