tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny Kawasaki zaprezentowany na Intermot 2022. Tak wygląda przyszłość
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny Kawasaki zaprezentowany na Intermot 2022. Tak wygląda przyszłość

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.10.05, 20:00 6 Drukuj

Podczas trwających targów Intermot 2022 Kawasaki przedstawiło produkcyjny prototyp motocykla elektrycznego. Jednocześnie producent zaznacza, że elektryfikacja jest tylko jednym z kierunków, które zamierza obrać na drodze do uczynienia swoich jednośladów przyjaznymi dla środowiska.

Motocykl przedstawiony na targach Intermot 2022 to prototyp, który ma stanowić podwaliny dla maszyny produkcyjnej. Warto wspomnieć, że producent obiecał przedstawienie trzech motocykli elektrycznych i deklarowany termin mija właśnie w tym roku. Skoro nie pojawiły się one na targach Intermot, to być może zobaczymy je na targach EICMA. Jeżeli pokusić się o spekulacje, to można oprzeć się na informacjach opublikowanych w sierpniu przez japoński portal Autoby.jp.

NAS Analytics TAG

W swoich rewelacjach japońscy dziennikarze pisali, że producent szykuje elektryczną wersję modelu Ninja z silnikiem o mocy odpowiadającej 27 KM. Miałby mieć czterostopniową skrzynię biegów i system odzyskiwania energii z hamowania. O ile moc jest zjadliwa, o tyle nieco gorzej prezentują się pozostałe parametry, ponieważ masa modelu ochrzczonego jako Ninja E1 to 219 kg, a zasięg będzie wynosił około 100 kilometrów. Wiadomo, że Kawasaki eksperymentuje też z wodorem oraz napędem hybrydowym. Podczas targów Intermot producent zanęcił nas nakedem. Czy w tym roku zobaczymy elektryki Kawasaki? Tego dowiemy się już wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę