tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekologiczne motocykle Kawasaki. Hybrydy, elektryki i wodr
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ekologiczne motocykle Kawasaki. Hybrydy, elektryki i wodr

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.11.08, 13:42 Drukuj

Choć Kawasaki nie pokazało na targach EICMA 2022 żadnej elektrycznej nowości w wersji produkcyjnej, to producent w szerszym zakresie opowiedział o swoich planach na przyszłość. Pierwszy ciekawy motocykl nastawiony na ekologię, ale jednocześnie napędzany silnikiem spalinowym pojawi się w 2024 roku.

Zgodnie z oczekiwaniami i przewidywaniami, w 2023 r. pojawią się elektryczne motocykle z serii Z oraz Ninja, które będą bazowały na tej samej platformie. Ten pierwszy pokazano już na targach Intermot w Kolonii jako prototyp produkcyjny. Choć nie wiadomo wiele o jego danych technicznych, to według spekulacji moc silnika w obu maszynach ma odpowiadać 27 KM. Dodatkowo pojawi się czterostopniowa skrzynia biegów i system odzyskiwania energii z hamowania.

NAS Analytics TAG

Wydawałoby się, że elektryki od Kawasaki powinny być czymś bardzo ekscytującym, ale producent wyciągnął ciekawszego asa z rękawa, a jest nim motocykl hybrydowy. Według zapowiedzi trafi on do sprzedaży w sezonie 2024. Będzie to Ninja H2, która ma łączyć zasilanie wodorem i energią elektryczną. Jednocześnie Kawasaki nie zamierza rezygnować z rozwoju motocykli w pełni spalinowych i w latach 2024 i 2025 zostanie zaprezentowanych aż 30 modeli.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr