tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje 2017 - jubileuszowa akcja pomocy dzieciom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje 2017 - jubileuszowa akcja pomocy dzieciom

Autor: Informacja prasowa 2017.11.17, 11:31 Drukuj

W tym roku już po raz dziesiąty odbędzie się w Bielsku-Białej charytatywna akcja MotoMikołaje, której celem jest wsparcie dla maluchów i młodzieży z miejscowego domu dziecka. Kwesta w bielskim centrum handlowym Gemini działa już od 4 listopada, a 9 grudnia ponad stu Mikołajów na motocyklach zawiezie dzieciom prezenty.

Tegoroczna akcja uzyskała wsparcie samego Rafała Sonika, który wystawił na stoisku MotoMikołajów w centrum handlowym Gemini w Bielsku-Białej jeden ze swoich quadów rajdowych. Ponad 120 wolontariuszy, wyposażonych w stosowne identyfikatory, od 4 listopada zbiera tam datki i dary rzeczowe dla podopiecznych bielskiego domu dziecka przy ul. Pocztowej. W finale akcji 9 grudnia w samo południe wyruszy kawalkada Mikołajów na motocyklach, która dostarczy dzieciom prezenty.

MotoMikołaje z Bielska-Białej zaczęli swoją działalność w 2008 roku, wtedy jeszcze tylko jako grupa przyjaciół z wizją, a nie oficjalne stowarzyszenie, którym są dziś. Od tego czasu regularnie wspomagają dom dziecka środkami finansowymi i konkretnymi darami, takimi jak meble, książki czy zabawki. Finansują również wyjazdy na wakacje i ferie oraz różnego rodzaju aktywności, np. hipoterapię. Dużą atrakcją dla dzieciaków jest też kontakt z samymi motocyklistami oraz ich pojazdami. Więcej informacji o działalności stowarzyszenia MotoMikołaje znajdziecie na stronie www.motomikolajebielsko.pl.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę