tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 9 grudnia, już 9 raz, MotoMikołaje spełnią marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

9 grudnia, już 9 raz, MotoMikołaje spełnią marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka

Autor: Informacja prasowa 2017.12.05, 14:14 1 Drukuj

Tego dnia wystartuje największa grudniowa impreza motocyklistów w Warszawie - MotoMikołajki.pl, której celem jest wywołanie uśmiechu i radości na twarzach podopiecznych. Gromadzimy się o 10.30 na Błoniach PGE Narodowego, przy bramie nr 2. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, ich pasjonatów i rodziny z dziećmi.

MotoMikołajki.pl to przede wszystkim wspólny cel pomocy dzieciom z publicznych i rodzinnych domów dziecka oraz szereg atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy: parada MotoMikołajów ulicami Warszawy, Mikołajkowe rozdawanie słodyczy, grupowe zdjęcie w kształcie choinki i wiele innych niespodzianek, m.in. wybór najfajniejszego MotoMikołaja, najładniejszej MotoMikołajki i najciekawiej "ubranego" Mikołajowego Motocykla.

NAS Analytics TAG

"Od dziewięciu lat staramy się by nasi podopieczni uwierzyli w bezinteresowne dobro drugiego człowieka. Drugi rok z rzędu dzieci otrzymują indywidualne paczki, które pomagamy Świętemu Mikołajowi zrealizować na podstawie listów, które szykowane są własnoręcznie przez nasze pociechy. Tym samym, staramy się również zburzyć stereotypowe myślenie o motocyklistach." - mówią organizatorzy.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach, a także komunikaty dla Mikołajów dostępne na stronie: motomikolajki.pl oraz na Facebooku.

Plan akcji:

 • 10.30 Początek zbiórki MotoMikołajów przy Bramie nr 2 PGE Narodowego - sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, kramik MaoMam, typowanie do konkursu na NajMotocykl, NajMikołajkę, NajMikołaja.
 • 10:45 Powitanie dzieci.

Przygotowane atrakcje:

 • Animacje dla młodszych dzieci, SuperBohaterowie, Kramik Świąteczny MaoMam, konkursy na NajMotocykl, NajMikołajkę, NajMikołaja. FotoBudka. Dla pierwszych 50 MotoMikołajów możliwość wejścia na Zimowy Narodowy!
 • 12:30 Rozstrzygnięcie konkursów NAJ - typują dzieci
 • 13:15 Ustawienie Choinki z uczestników - pamiątkowe zdjęcie!
 • 13:45-14.45 PARADA - przejazd kolumny Mikołajów ulicami Warszawy
 • 14.45 Przyjazd kolumny MotoMikołajów pod bramę nr 11 PGE Narodowego
 • 16:00-18.00 Atrakcje dla dzieci na Zimowym Narodowym
 • 21.30 Afterparty dla motocyklistów - Klubokawiarnia Coffeetura, Krakowskie Przedmieście 4/6

Moto Mikolajki pl 2017

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę