tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołajki Podkarpackie 2017 - razem dla dzieci

Motomikołajki Podkarpackie 2017 - razem dla dzieci

Autor: Informacja prasowa 2017.12.07, 11:25 Drukuj

Już 9 i 10 grudnia na Podkarpaciu odbędzie się coroczna akcja MotoMikołaje, która jest organizowana przez forum podkarpackich motocyklistów - Podkarpackie 2 Kółka. Celem akcji jest chęć wywołania uśmiechu i radości na twarzach podopiecznych z domów dziecka. Motocykliści zbierają pieniądze na prezenty dla dzieci oraz by wspomóc same placówki.

"Motomikołajki, które organizujemy już siódmy rok z rzędu, mają przede wszystkim na celu pokazanie dzieciom, że w okresie mikołajkowym ktoś o nich pamięta i stara się im pomóc. Tym kimś jesteśmy my - motocykliści. Dzięki takim akcjom staramy się też zmienić myślenie ludzi o nas jako motocyklistach. W tym roku pomagamy dwóm domom dziecka - w Rzeszowie oraz w Łopuszce Małej k. Kańczugi" - mówi jeden z organizatorów.

Plan akcji:

Sobota 9.12 - Rzeszów

Zbiórka na parkingu na Podpromiu o godzinie 13:00, wyjazd do domu dziecka o godzinie 13:30.

Niedziela 10.12 - Łopuszka Mała

Zbiórka na parkingu na Podpromiu o godzinie 11:00, wyjazd do domu dziecka o godzinie 11:20

Wszystkie szczegóły i informacje znajdują się na fejsbukowym wydarzeniu Motomikołajki Podkarpackie 2017, na fanpejdżu forum oraz na www.podkarpackie2oo.pl.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę