tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V85 TT 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Motocykl turystyczny w stylu retro z now elektronik i wyposaeniem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V85 TT 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Motocykl turystyczny w stylu retro z now elektronik i wyposaeniem

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.11.08, 07:16 Drukuj

Podczas targów EICMA Moto Guzzi pokazało nie tylko nowe Stelvio. Producent nie zapomniał również o stałych punktach oferty i tak oto mamy zaktualizowany model V85 TT, który trafi do salonów w trzech odsłonach. Jedną z ważniejszych nowości jest zaktualizowany i bardziej zaawansowany pakiet elektroniki.

Motocykl Moto Guzzi V85 TT od sezonu 2024 będzie dostępny w trzech odsłonach - V85 TT Strada, V85 TT oraz V85 TT Travel, gdzie oczywiście nazwy mówią same za siebie. Według zapewnień, silnik ma większą moc i zwiększony moment obrotowy po dostosowaniu go do spełniania wymagań normy emisji spalin Euro 5+. Maksymalna moc wynosi teraz 80 KM przy 7750 obr./min, a maksymalny moment obrotowy to 83 Nm dostępne przy 5100 obr./min.

NAS Analytics TAG

W modelach V85 TT i V85 TT Travel jako element wyposażenia standardowego pojawi się nowy sześcioosiowy czujnik inercyjny. W wersji Strada będzie dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Zawieszenie zapewnia możliwość regulacji napięcia wstępnego i odbicia z przodu i z tyłu. W modelach V85 TT i V85 TT Travel do zmiany ustawień tylnego amortyzatora zastosowano pokrętło. Motocykle różnią się też kołami. W modelu V85 TT Strada mamy obręcze aluminiowe, a w V85 TT i V85. TT Travel - szprychowe z oponami bezdętkowymi. We wszystkich wariantach średnica kół wynosi 19 cali z przodu i 17 cali z tyłu.

Pojawiły się też zmiany w elektronice, ponieważ informacje będą pokazywane na nowym wyświetlaczu o przekątnej 5 cali. Zastosowano też nowy przełącznik dla łatwiejszego manewrowania po menu. Wszystkie modele dostaną w standardzie tempomat i Cornering ABS. Dostępne tryby jazdy to Road, Sport i Rain. W modelach V85 TT i V85 TT Travel będzie dodatkowo tryb Off-Road. Wszystkie cztery są predefiniowane, ale przewidziano też tryb Custom, który pojawi się tylko w wersji Travel.

Wyposażenie Moto Guzzi V85 TT Travel robi wrażenie, ponieważ użytkownik otrzymuje tu regulowaną szybę turystyczną, boczne deflektory, komplet kufrów, podgrzewane siedzenie, podgrzewane manetki i moduł komunikacji Moto Guzzi MIA. V85 TT Travel pojawi się tylko w jednym kolorze - Bronzo Deserto.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr