tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco Skytown 125 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Kompaktowy skuter o ostrych ksztatach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco Skytown 125 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Kompaktowy skuter o ostrych ksztatach

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.11.08, 17:59 Drukuj

Dotychczas synonimem zwinnego miejskiego skutera w ofercie Kymco był model Agility, ale teraz wjeżdża zupełna nowość - Skytown 125. Sprzęt został zaprezentowany na targach EICMA 2023 i wygląda bardzo obiecująco. Czego możemy się spodziewać po nowości z Tajwanu?

Marka Kymco nie ustaje w raczeniu nas nowymi, ciekawymi skuterami, które łączą niską cenę z dobrą dynamiką i wysoką jakością wykonania. Jeżeli z jakiegoś powodu nie odpowiadał wam model Agility 125, to teraz będziecie mieli do wyboru jeszcze Skytown 125. Skuter jest napędzany silnikiem o maksymalnej mocy 11 KM.

NAS Analytics TAG

Wymiary są bardzo przyjazne, ponieważ siedzisko znajduje się na wysokości 770 mm, maksymalna szerokość wynosi 740 mm, a do tego z przodu zamontowano koło o średnicy 14 cali, a z tyłu - o średnicy 13 cali. W ślad za tymi zaletami idzie jeszcze niska masa, która wynosi zaledwie 117,5 kg.

Kymco Skytown 125 będzie miało teleskopowy widelec i dwa amortyzatory z tyłu oraz hamulce współpracujące z układem CBS. Układ ABS pojawi się w modelu o oznaczeniu 150, ale z oczywistych względów ten nie będzie dostępny dla posiadaczy prawa jazdy kat. B, więc raczej nie pojawi się w naszym kraju. Informacje będą wyświetlane na ekranie LCD. Z udogodnień dla kierowcy zastosowano gniazdo USB do ładowania telefonu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr