tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB1000 Hornet 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowy szersze z jeszcze mocniejszym dem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB1000 Hornet 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowy szersze z jeszcze mocniejszym dem

Autor: Wojtek Grzesiak 2023.11.07, 11:17 Drukuj

Po sukcesie modelu CB750 Hornet Honda poszła za ciosem i przedstawiła wersję z jeszcze większym silnikiem, co było oczywiście naturalnym posunięciem. Dotychczas klienci mogli liczyć jedynie na CB1000R Neo Sports Cafe, która była gustownym power nakedem. W przypadku Horneta możecie się spodziewać bardziej agresywnej stylistyki.

Jeżeli chcieliście czterocylindrowego Horneta, to wasze modły zostały wysłuchane. Honda CB1000 Hornet będzie napędzana znanym z modelu CBR1000RR-R Fireblade, czterocylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 999 cm3 i maksymalnej mocy 150 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi ponad 100 Nm. Silnik ma elektroniczną przepustnicę oraz sprzęgło antyhoppingowe.

NAS Analytics TAG

Zawieszenie składa się z widelca Showa 41 mm SFF-BP z regulacją tłumienia odbicia i dobicia. Tylny amortyzator również pochodzi od marki Showa. Jeżeli myśleliście, że to będzie CB1000R Neo Sports Cafe w przebraniu, to jesteście w błędzie, ponieważ dla Horneta zaprojektowano nową, podwójną ramę stalową. W skład układu hamulcowego wchodzą m.in. dwie przednie tarcze o średnicy 310 mm.

Oświetlenie wykonano w pełni w technologii LED, a wisienką na szczycie tortu jest podwójny reflektor projektorowy. Kolorowy ekran TFT o przekątnej 5 cali ma moduł do komunikacji ze smartfonem poprzez aplikację Honda RoadSync. Motocykl pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych: Grand Prix Red, Mat Iridium Gray Metallic oraz Pearl Glare White.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr