tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mocne wsparcie. Honda fundatorem nagród w Rajdzie Latarników
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mocne wsparcie. Honda fundatorem nagród w Rajdzie Latarników

Autor: Materiał partnera 2020.09.11, 13:20 Drukuj

W dniach 18-19 września 2020 roku, na rozległym terenie Rancho Ulinia zlokalizowanym nieopodal Łeby, odbędzie się VI edycja Rajdu Latarników. Honda ufunduje nagrody dla zwycięzców rywalizacji przeprowadzonych podczas tej imprezy, a jej uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania nowych modeli motocykli Hondy.

Rajd Latarników organizowany jest pod hasłem Morze Przygód, gdyż uważany jest za jedną z najciekawszych turystycznych imprez motocyklowych w Polsce. Polega on na jeździe na orientację, przy czym trasa rajdu wiedzie szlakiem Latarni Morskich.

Gmina Choczewo, na terenie której wyznaczono większość tras, położona jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego. Jest to region polodowcowy o zróżnicowanej rzeźbie terenu, z dużą ilością lasów i przejrzystymi jeziorami, który oferuje czyste, morskie powietrze z dużą zawartością jodu oraz piękne dzikie plaże. Nie chodzi tu zatem o jak najszybsze przejazdy, ale o radość czerpaną z jazdy i podziwianie wspaniałych krajobrazów regionu Pomorza.

Uczestnicy Rajdu Latarników będą mieli za zadanie przemierzyć ściśle wytyczoną trasę, posługując się mapą przygotowaną przez organizatorów i wykonać próby sprawnościowe i zadania na punktach kontrolnych. Zaplanowano trzy trasy: asfaltową, którą mogą pokonać wszystkie motocykle, bez względu na moc i pojemność silnika, rodzaj opon czy markę oraz dwie trasy off-roadowe - dzienną, prowadzącą po szutrach i leśnych ścieżkach, przygotowaną specjalnie dla motocykli turystycznych enduro oraz nocną - najtrudniejszą, gwarantującą wiele emocji, przeznaczoną dla najbardziej doświadczonych motocyklistów. W ramach obu tras off-roadowych będzie można sprawdzić swoje umiejętności podczas przejazdu po plaży.

Motocykliści startujący na motocyklach Hondy staną do rywalizacji w ramach trzech analogicznych tras, a dodatkowo planowane jest rozegranie konkurencji GP8 na modelach CRF50 w klasyfikacji ogólnej, kobiet oraz dzieci.

Ponadto Honda dostarczy na rajd cztery maszyny do jazd testowych - trzy wersje modelu Africa Twin: standard manual, Adventure z przekładnią DCT i Adventure z DCT i z elektronicznym zawieszaniem oraz nowy model CB500X. Uczestnicy rajdu będą mieli okazję przetestować je na specjalnie przygotowanych trasach asfaltowych i enduro.

Pod poniżej podanym linkiem można znaleźć więcej informacji na temat rajdu oraz dokonać rejestracji.

https://rajdlatarnikow.motopomocni.pl

Więcej informacji o motocyklach marki Honda znajdziecie na stronie https://www.honda.pl/motorcycles.html 


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę