tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdzie motocyklem na weekend? Jura Krakowsko-Czstochowska po szutrach [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gdzie motocyklem na weekend? Jura Krakowsko-Czstochowska po szutrach [FILM]

Autor: Barry 2020.08.06, 13:40 Drukuj

Dobrych pomysłów na spędzenie motocyklowego weekendy nam nie brakuje! Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Ścigacza naszą wyjątkowo piękną i naszym zdaniem wciąż niedocenianą Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Nasz pomysł na motocyklowy weekend jest ściśle związany z zaproszeniem Dominika z Nik Trips oraz jazdą na motocyklach z jego floty (Honda CRF 250 Rally) w lekkim terenie i po okolicznych drogach szutrowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam zorganizował sobie podobną wycieczkę naszymi śladami!

NAS Analytics TAG

Na Jurze naprawdę nie można się nudzić. Niezależnie od tego, czy bardziej obchodzi cię sama jazda, zwiedzanie zamków, podziwianie pięknych widoków i spędzanie czasu na łonie natury, czy połączenie wszystkich powyższych. Z resztą, zobacz nasz film i oceń sam:

Powyższy film nie jest materiałem sponsorowanym, nie było naszym celem reklamować wycieczek Dominika po Jurze. Po prostu skorzystaliśmy z zaproszenia, aby mając do dyspozycji bazę noclegową i motocykle na miejscu, nagrać trochę ujęć z okolic Częstochowy.

Dzięki temu, że poruszaliśmy się na motocyklach o pewnej dzielności terenowej, mogliśmy dojechać do miejsc, do których zwykli turyści poruszający się samochodem nie mają dostępu. Odkryliśmy Jurę na nowo i zobaczyliśmy najpiękniejsze miejsca z zupełnie innej perspektywy.

Jeśli chcesz zorganizować podobną wycieczkę na swoim motocyklu, Dominik na pewno podzieli się z Tobą ulubionymi miejscami, czy trasami. Po prostu się z nim skontaktuj.

Model motocykli, na których jeździliśmy, to Honda CRF 250 Rally. Łatwy w prowadzeniu, przyjazny i lekki motocykl, idealny na początek przygody z bezdrożami. Więcej o samym motocyklu powiedzieliśmy w osobnym materiale video na temat CRF 250 Rally, który zobaczycie poniżej:

Dodatkowym atutem Jury jest fakt, że wciąż nie jest to miejsce oblegane przez turystów. Wiele osób odkryło już uroki tych okolic, ale wciąż nie ma tu mowy o takich tłumach, jak nad naszym morzem, czy w górach. Jeśli lubisz alternatywne formy spędzania czasu, to z pewnością Jura przypadnie ci do gustu.

Piszemy wprawdzie o pomysłach na wakacyjny, motocyklowy weekend, choć na Jurze wyjątkowo pięknie będzie również jesienią. Należy tu również wspomnieć, że Jura jest prawdziwym rajem dla miłośników wspinaczki skałkowej. Może to jakiś pomysł na spróbowanie czegoś nowego, a później łączenie dwóch pasji podczas jednego wyjazdu?

Zachęcamy do odkrywania piękna Polski. I czekamy na twoje propozycje. Dokąd pojechać, jakie miejsca obejrzeć z siodła motocykla i nagrać z powietrza, z kamery zamontowanej na naszym dronie? Napisz do nas, zaproponuj, a my zajmiemy się resztą!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr