tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego od 17 lat nie moe zda egzaminu na prawo jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego od 17 lat nie moe zda egzaminu na prawo jazdy

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.04, 22:31 Drukuj

"Do trzech razy sztuka" - to powiedzenie zdecydowanie nie sprawdza się w przypadku mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który od 17 lat bezskutecznie próbuje zdobyć prawo jazdy.

Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego stał się legendą tamtejszego ośrodka egzaminacyjnego, a od lat kibicuje mu cały kraj. Mający obecnie 50 lat mężczyzna już 192 razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest pokonywany przez część teoretyczną. Warto wspomnieć, że jeszcze kilkanaście lat temu zbiór pytań był na tyle niewielki, że można było nauczyć się ich na pamięć.

NAS Analytics TAG

Co ciekawe, mężczyzna już kiedyś miał uprawnienia, ale stracił je w 2004 roku. Pracownicy WORD sugerowali bohaterowi historii udanie się do ośrodka szkolenia kierowców na zajęcia teoretyczne, a w 2019 roku jeden z kursantów, który zdał egzamin z wynikiem 100% chciał mu pomóc, jednak mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego pozostaje nieugięty zarówno w kwestii odmowy przyjęcia pomocy jak i oblewania egzaminów. Wyliczono, że wydał już ponad 6 tysięcy złotych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr