tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metzeler ROADTEC Scooter - nowa generacja opon do skuterów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Metzeler ROADTEC Scooter - nowa generacja opon do skuterów

Autor: Materiał partnera 2020.07.03, 16:07 Drukuj

ROADTEC™ Scooter to nowa linia opon, stworzona przez Metzelera do szerokiego użytku w skuterach. Model ten będzie występował aż w 48 rozmiarach i docelowo zastąpi kilka innych z oferty niemieckiego producenta, przeznaczonych do tego rodzaju jednośladów. 

Nowe opony Metzeler ROADTEC™ Scooter zostały zaprojektowane do każdego rodzaju skuterów - od lekkich pięćdziesiątek po ciężkie maxiskutery, z kołami w rozmiarach od 10 do 16 cali. Charakteryzują się uniwersalnością i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi na każdym rodzaju nawierzchni oraz w różnych warunkach pogodowych. 

Bazą dla opon Metzeler ROADTEC™ Scooter były cenione opony turystyczne ROADTEC™ 01, których formułę zoptymalizowano do użytku w skuterach. Główne zalety, które udało się przenieść na nowy model, to doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni oraz wysoka odporność na ścieranie, która przekłada się na przedłużoną żywotność opony. Z modelu ROADTEC™ 01 zapożyczono również wzór bieżnika oraz mieszankę z większą ilością krzemionki. 

Linia ROADTEC™ Scooter jest bardzo bogata, zawiera aż 48 rozmiarów i systematycznie będzie zastępowała w ofercie Metzelera dotychczasowe modele opon do skuterów: FEELFREE™, FEELFREE™ WINTEC oraz ME 7 TEEN™. Dla klientów oznacza to łatwiejszy wybór oraz znacznie lepsze właściwości opon - przyczepność, prowadzenie i możliwość komfortowej jazdy w szerokim zakresie temperatur. Główne zmiany w stosunku do poprzedników to bardziej okrągły profil, lżejsza i bardziej elastyczna struktura oraz większy punkt styku z podłożem. 

Główne zalety nowych opon Metzeler ROADTEC™ Scooter:

  • Bardzo dobra przyczepność na różnych rodzajach asfaltu. Dzięki wysokiej zawartości krzemionki w mieszance oraz specjalnemu wzorowi bieżnika opona doskonale trzyma się drogi mechanicznie i chemicznie. 

  • Możliwość użytkowania w każdej porze roku. Opony Metzeler ROADTEC™ Scooter są idealnym rozwiązaniem do jazdy miejskiej a także podmiejskich dojazdów, niezależnie od pogody i temperatury otoczenia. 

  • Komfort i pewne prowadzenie skutera dzięki nowemu, bardziej zaokrąglonemu profilowi i elastycznej budowie karkasu. 

  • Bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, popękanym asfalcie, bruku i ubitych szutrach.

Więcej informacji o oponach Metzeler znajdziecie u dealerów oraz na stronie https://www.metzeler.com/pl-pl/home 


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę