tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marquez otwiera siedzibę swojego fanklubu w Hiszpanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marquez otwiera siedzibę swojego fanklubu w Hiszpanii

Autor: Beavis 2014.12.19, 13:12 Drukuj

Marc Marquez pojawił się na ceremonii otwarcia nowej siedziby swojego fanklubu.

Na początku tego tygodnia informowaliśmy o tym, że Marc Marquez przeprowadza się do Andory - raju podatkowego dla sportowców. Ta decyzja wzburzyła hiszpańskich fanów, bez wątpienia mocno sfrustrowanych aktualną sytuacją ekonomiczną w kraju (według danych Eurostatu stopa bezrobocia w Hiszpanii jeszcze w maju tego roku sięgała 26,2%!). Młody Hiszpan bronił się w mediach społecznościowych, tłumacząc, że podatki będzie płacić nadal w ojczyźnie.

NAS Analytics TAG

Bez względu na to gdzie podatki będzie odprowadzał Marquez (ostatecznie to tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa), dziś w jego rodzinnej miejscowości otworzono oficjalną siedzibę fanclubu młodego Mistrza MotoGP. W ceremonii w hiszpańskiej Cerverze uczestniczył sam Marc Marquez. 

Chcę podziękować wszystkim, którzy sprawili, że jest to możliwe. To fantastyczne, że można tu przyjść, zobaczyć piękną wystawę i wszystkie te pamiątki! Prawdę mówiąc jestem w szoku, nie przypuszczałem, że nasza siedziba będzie robiła tak ogromne wrażenie - komentował aktualny Mistrz Świata.

Gdy klub powstawał w 2010 roku zrzeszał 300 członków, dziś jest ich ponad 1700.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę