tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez radzi sobie take w motocrossie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez radzi sobie take w motocrossie

Autor: Beavis 2015.01.14, 10:06 Drukuj

Aktualny Mistrz Świata MotoGP i bez wątpienia jedna z ciekawszych osobowości w serii, Marc Marquez, nie ukrywa swojego zamiłowania do różnych dyscyplin sportów motocyklowych.

Młody Hiszpan jest promotorem zawodów flattrackowych (a tak naprawdę jest to short track, z motocyklami, które w Stanach określa się jako TT - do tego tematu wrócimy jednak niedługo) Superprestigio, które notabene wygrał w tym roku, pokonując czołowych Amerykanów.

NAS Analytics TAG

Marquez zimy spędza trenując na swojej crossówce i trzeba przyznać, że świetnie sobie radzi. Czołowi zawodnicy szosowi powtarzają, że motocross jest świetnym przygotowaniem kondycyjnym do sezonu. Często jednak zespoły zabraniają im w ten sposób trenować z powodu wysokiego ryzyka kontuzji. W przypadku Marqueza jest z goła inaczej. Gdy Marc pytał szefa HRC, Shuhei Nakamoto, o możliwość wystartowania w Superprestigio, ten ponoć odpowiedział mu, że cała Honda będzie oglądać zawody i trzymać za niego kciuki.

Żeby nie być gołosłowny, na motocyklach crossowych trenuje także Maverick Vinales, tegoroczny debiutant w MotoGP za sterami fabrycznego Suzuki:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr