tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez wygrywa finał Superprestigio NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez wygrywa finał Superprestigio

Autor: Lovtza 2014.12.14, 10:33 4 Drukuj

Marc Marquez odniósł jeszcze jedno zwycięstwo w tym roku. Hiszpański Mistrz Świata MotoGP wygrał po emocjonującym finale  imprezę o nazwie Superprestigio Dirt Track pokonując mistrza AMA Flat Track Jareda Meesa. Podium uzupełnił startujących w hiszpańskich Superbikach Kenny Noyes.

Tadek Błażusiak niestety nie przebił się do finału. Jak sam przyznał: "Popełniłem za dużo błędów, co kosztowało mnie miejsce w finale. Ale i tak bawiłem się bardzo dobrze".

NAS Analytics TAG

Impreza odbyła się na stadionie Palau Sant Jordi, który znany jest z imprez enduro i trial rozgrywanych pod dachem i gromadzących w stolicy Katalonii ogromną publiczność.

Poz. Numer Kierowca Dyscyplina
1 93 Marc Marquez MotoGP
2 1 Jared Mees AMA Flat Track
3 9 Kenny Noyes CEV Superbike
4 17 Gerard Bailo Supermoto
5 15 Dani Ribalta Supermoto
6 28 Oliver Brindley AMA Flat Track
7 38 Bradley Smith MotoGP
8 4 Thomas Chareyre Supermoto
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:senekkorzenna 14/12/2014 12:30

No i jest wielki.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę