tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Superprestigio 2016 w ten weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Superprestigio 2016 w ten weekend

Autor: Beavis 2016.12.15, 10:44 Drukuj

Marquez, Baker, Elias, Xaus, Terol, Cardus - to tylko część nazwisk zawodników startujących w tegorocznym Superprestigio.

Już 17. grudnia odbędzie się kolejna edycja flattrackowych zawodów Superprestigio, a jeśli wszystko pójdzie tak jak planowano to relację z imprezy będzie można na żywo oglądać na stronie organizatora. Rozgrywany w Barcelonie event jest największym tego typu spotkaniem w Europie, a poniekąd za całością stoi nie kto inny jak Marc Marquez.

NAS Analytics TAG

Format pozostaje niezmienny od początku: na niedużym owalu w hali Palau Sant Jordi spotkają się gwiazdy reprezentujące różne sporty motocyklowe. Flattrackowy Mistrz Brad Braker, zawodnicy MotoGP z Marc’iem Marquezem na czele, Ruben Xaus (ex-WSBK), Toni Elias (aktualnie BSB), ale także lokalni mistrzowie tacy jak Ferran Cardus.

Najciekawsza będzie rywalizacja pomiędzy Marquezem, a Bakerem. Marc jest równie szybki we flattracku co GP i w przeszłości podgryzał amerykańskiego mistrza (wygrał w 2014 roku po kontuzji Bakera). Patrząc na powyższy film myślę, że czarnym koniem zawodów równie dobrze może być Cardus.

Livestream strona organizatora

Alternatywny livestream 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę