tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brad Baker wygrywa Superprestigio 2015
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Brad Baker wygrywa Superprestigio 2015

Autor: Beavis 2015.12.13, 12:32 Drukuj

Amerykanin Brad Baker wygrywa flattrackowe zawody Superprestigio, Marc Marquez przyjeżdża na drugiej pozycji.

Przed blisko 9000 fanów na stadionie Palau Sant Jordi w Barcelonie batalia rozgrywała się pomiędzy Amerykaninami, Bradem Bakerem i Jaredem Meesem, a Hiszpanem Marc’iem Marquezem. Marquez, zeszłoroczny zwycięzca imprezy, w finałowym wyścigu by o ułamek sekundy wolniejszy od Brada Bakera.

NAS Analytics TAG

Chciałbym podziękować organizatorom za przygotowanie tak wspaniałej imprezy, z roku na rok coraz większej. To nie był mój najlepszy start, mimo, że udało mi się nadrobić straty na początku wyścigu, to ciężko było wyprzedzić Brada. Tak czy inaczej to był niesamowity wieczór, cieszę się, że mogę stać z tymi niesamowitymi zawodnikami na podium. Nie mogę doczekać się kolejnej edycji! - komentował po finałowym wyścigu Marc Marquez.

Zawody zwyciężył Baker, zwycięzca pierwszego Superprestigio w 2013 roku i aktualnie jeden z bardziej utytułowanych zawodników flattracku w Stanach Zjednoczonych. 

To było niesamowite! Spędzam w Barcelonie tak dużo czasu, że czuję jakby to był mój drugi dom. Ze wszystkimi dobrze się tutaj dogaduję, jest fantastycznie. [...] Dokładnie rok temu o tej porze leżałem w szpitalu ze złamanym barkiem, teraz wygrywam zawody. SuperFinał był brutalny i bardzo wymagający psychicznie. Tylko raz obróciłem się za siebie, bo za każdym razem kiedy tłum głośniej krzyczał wiedziałem, że Marc się zbliża. Chciałbym podziękować zespołowi RPM Racing za ich wsparcie przez te dni - dodał Baker, zwycięzca Superprestigio 2015. 

Wyniki: 

1. Brad Baker
2. Marc Marquez
3. Jared Mees
4. Alex Rins
5. Dani Ribalta
6. Xavi Vierge
7. Masatoshi Ohmori
8. Freddrik Lindgren

Źródło: motogp.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr