tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ameryka vs wiat - Superprestigio 2015 w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ameryka vs wiat - Superprestigio 2015 w ten weekend

Autor: Beavis 2015.12.10, 14:18 4 Drukuj

Najlepsi amerykańscy specjaliści od flattracku zmierzą się w Barcelonie z czołowymi zawodnikami MotoGP i WSBK.

We współorganizowanej przez Marc’a Marqueza imprezie biorą udział najlepsi z najlepszych. Amerykę, skąd flattrack się wywodzi, reprezentować będą Jared Mees i Brad Baker. Ten pierwszy jest aktualnym mistrzem AMA GNC (nie mylić z offroadowym GNCC), ten drugi wielokrotnym mistrzem z lat ubiegłych.

NAS Analytics TAG

W zeszłym roku Superprestigio wygrał Marc Marquez, co daje remis w klasyfikacji Świat vs USA (inauguracyjną imprezę zdominował Baker). Jak co roku lista zawodników jest imponująca: Marc Marquez, Alex Marquez, Alex Rins, Mika Kallio, Brad Baker, Jared Mees, Toni Elias, Danilo Petrucci, Nico Terol, Julian Simon, Lorenzo Baldassarri, Maria Herrera czy Thomas Chareyre - a to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej gwiazd.

Impreza zostanie rozegrana w sobotę 12. grudnia na stadionie Palau Sant Jordi w Barcelonie, wyniki znajdziecie na stronach Ścigacz.pl

Foto: dtxbarcelona.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: . 11/12/2015 08:08

Bardziej Rossiego.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr