tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ameryka vs Świat - Superprestigio 2015 w ten weekend Advertisement NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ameryka vs Świat - Superprestigio 2015 w ten weekend

Autor: Beavis 2015.12.10, 14:18 4 Drukuj

Najlepsi amerykańscy specjaliści od flattracku zmierzą się w Barcelonie z czołowymi zawodnikami MotoGP i WSBK.

We współorganizowanej przez Marc’a Marqueza imprezie biorą udział najlepsi z najlepszych. Amerykę, skąd flattrack się wywodzi, reprezentować będą Jared Mees i Brad Baker. Ten pierwszy jest aktualnym mistrzem AMA GNC (nie mylić z offroadowym GNCC), ten drugi wielokrotnym mistrzem z lat ubiegłych.

W zeszłym roku Superprestigio wygrał Marc Marquez, co daje remis w klasyfikacji Świat vs USA (inauguracyjną imprezę zdominował Baker). Jak co roku lista zawodników jest imponująca: Marc Marquez, Alex Marquez, Alex Rins, Mika Kallio, Brad Baker, Jared Mees, Toni Elias, Danilo Petrucci, Nico Terol, Julian Simon, Lorenzo Baldassarri, Maria Herrera czy Thomas Chareyre - a to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej gwiazd.

Impreza zostanie rozegrana w sobotę 12. grudnia na stadionie Palau Sant Jordi w Barcelonie, wyniki znajdziecie na stronach Ścigacz.pl

Foto: dtxbarcelona.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: . 11/12/2015 08:08

Bardziej Rossiego.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę