tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Superprestigio 2014 w zwolnionym tempie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Superprestigio 2014 w zwolnionym tempie

Autor: Micha Mikulski 2014.12.19, 11:00 Drukuj

Pełne złożenie, tylne koło podskakuje na wybojach, Marquez łokciem wypycha konkurencję - tak wygląda flat track w zwolnionym tempie!

Marc Marquez po raz kolejny wygrał flattrackowe zawody Superprestigio, które odbyły się w zeszły weekend w Barcelonie. Flat track powoli wchodzi do Europy i jest promowany zwłaszcza przez gwiazdy Grand Prix, które rozumieją bliskie połączenie tej dyscypliny z wyścigami szosowymi. Zerknijcie na krótkie podsumowanie wideo, w którym jest to co lubimy najbardziej: pełne złożenia w zwolnionym tempie!

NAS Analytics TAG

Podczas Superprestigio Marquez pokonał jednego z wielkich mistrzów flat tracku z USA Jareda Mees’a. Inny amerykański zawodnik, Brad Baker, uległ poważnemu wypadkowi podczas treningu i musiał wycofać się z rywalizacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr