tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Superprestigio 2014 w zwolnionym tempie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Superprestigio 2014 w zwolnionym tempie

Autor: Michał Mikulski 2014.12.19, 11:00 Drukuj

Pełne złożenie, tylne koło podskakuje na wybojach, Marquez łokciem wypycha konkurencję - tak wygląda flat track w zwolnionym tempie!

Marc Marquez po raz kolejny wygrał flattrackowe zawody Superprestigio, które odbyły się w zeszły weekend w Barcelonie. Flat track powoli wchodzi do Europy i jest promowany zwłaszcza przez gwiazdy Grand Prix, które rozumieją bliskie połączenie tej dyscypliny z wyścigami szosowymi. Zerknijcie na krótkie podsumowanie wideo, w którym jest to co lubimy najbardziej: pełne złożenia w zwolnionym tempie!

Podczas Superprestigio Marquez pokonał jednego z wielkich mistrzów flat tracku z USA Jareda Mees’a. Inny amerykański zawodnik, Brad Baker, uległ poważnemu wypadkowi podczas treningu i musiał wycofać się z rywalizacji.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę