tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kenny Noyes w śpiączce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kenny Noyes w śpiączce

Autor: Beavis 2015.07.06, 08:23 4 Drukuj

Ścigający się i mieszkający w Hiszpanii Amerykanin został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej po poważnym wypadku na torze Motorland Aragon.

Czołowy zawodnik Mistrzostw Hiszpanii klasy Superbike i szkoleniowec, Amerykanin Kenny Noyes, uległ poważnemu wypadkowi wczoraj na torze Motorland Aragon. Według informacji podanych przez naocznych świadków, Noyes zderzył się z innym zawodnikiem podczas sesji rozgrzewkowej i z dużą prędkością uderzył w bandę. 

~~~~~------~~~~~

Zawodnik Kawasaki został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej jeszcze na torze i helikopterem przetransportowany do szpitala w Saragossie. Z noty prasowej zespołu wynika, że Noyes posiada zator w czaszce. Lekarze oceniają stan zawodnika jako stabilny. Na dniach powinien być wybudzany ze śpiączki. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę