tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin na Superprestigio 2014 NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Guy Martin na Superprestigio 2014

Autor: Beavis 2014.11.25, 08:54 Drukuj

Popularny brytyjski motocyklista wystartuje we flattrackowej imprezie Superprestigio.

Już za kilka tygodni w Barcelonie odbędzie się impreza Superprestigio, zrzeszająca ogromną liczbę zawodników sportów motocyklowych z całego świata. W zawodach wystartuje nie tylko Marc Marquez czy Troy Bayliss, także nasz rodzimy Taddy Błażusiak i gwiazdy GP - Tito Rabat, Alex Marquez, Jonas Zarco, Bradley Smith, Mika Kallio, Alex Rinz i Alvaro Bautista. Obok nich pojadą aktualni mistrzowie flat tracku ze Stanów, z zeszłorocznym zwycięzcą imprezy Bradem Bakerem na czele. Do tej utytułowanej grupy dołącza właśnie legenda Turist Trophy, Guy Martin. 

NAS Analytics TAG

Jeżdżę we flat tracku od trzech lat, pomaga mi w odpoczywaniu od wyścigów szosowych. Słyszałem o Superprestigio od braci Neave - mówili, że to mega impreza. Wystartowałem w kilku wyścigach w Wielkiej Brytanii i poszło mi nieźle, teraz czekam na nowe wyzwanie - powiedział w wywiadzie dla promotora zawodów Guy Martin.

Superprestigio startuje 13. grudnia. Zawodnicy będą ścigać się w trzech klasach. Open jest klasą dla reprezentantów dyscyplin offroadowych, klasa Superprestigio dla czołowych szosowych szoferów i klasa juniorska, cóż, dla juniorów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę