tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez wyrównuje rekord Micka Doohana
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez wyrównuje rekord Micka Doohana

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.27, 15:10 3 Drukuj

W ubiegły weekend Marc Marquez dość bezstresowo zgarnął kolejne zwycięstwo w klasie królewskiej, mimo posiadanego już tytułu Mistrza Świata w sezonie 2014. Było to nie tylko kolejne zwycięstwo do kolekcji, ale zwycięstwo wyjątkowe. Otóż Marquez podczas rundy na torze Sepang wyrównał rekord, który do tej pory należał wyłącznie do Micka Doohana. Były mistrz świata w klasie 500cc w 1997 roku wygrał 12 z 15 wyścigów rozgrywanych w ówczesnej klasie królewskiej. Rekord Doohana może jeszcze być pobity, bo przed Hiszpanem została runda GP w Walencji.

"Został jeden wyścig. Może uda mi się pobić ten rekord. Jeśli miałbym kiepski wynik w Malezji, odczuwałbym większą presję w Walencji, ale teraz jestem dość spokojny o rezultat w najstępnej rundzie i mogę tego dokonać zarówno dla moich fanów jak i dla własnej frajdy" - powiedział Marc Marquez

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę