tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez wyrwnuje rekord Micka Doohana
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez wyrwnuje rekord Micka Doohana

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.27, 15:10 3 Drukuj

W ubiegły weekend Marc Marquez dość bezstresowo zgarnął kolejne zwycięstwo w klasie królewskiej, mimo posiadanego już tytułu Mistrza Świata w sezonie 2014. Było to nie tylko kolejne zwycięstwo do kolekcji, ale zwycięstwo wyjątkowe. Otóż Marquez podczas rundy na torze Sepang wyrównał rekord, który do tej pory należał wyłącznie do Micka Doohana. Były mistrz świata w klasie 500cc w 1997 roku wygrał 12 z 15 wyścigów rozgrywanych w ówczesnej klasie królewskiej. Rekord Doohana może jeszcze być pobity, bo przed Hiszpanem została runda GP w Walencji.

NAS Analytics TAG

"Został jeden wyścig. Może uda mi się pobić ten rekord. Jeśli miałbym kiepski wynik w Malezji, odczuwałbym większą presję w Walencji, ale teraz jestem dość spokojny o rezultat w najstępnej rundzie i mogę tego dokonać zarówno dla moich fanów jak i dla własnej frajdy" - powiedział Marc Marquez

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr