tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Johnny Depp wyreżyseruje film o Micku Doohanie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Johnny Depp wyreżyseruje film o Micku Doohanie?

Autor: Beavis 2015.12.03, 10:31 Drukuj

Johnny Depp zainteresowany jest reżyserią filmu opowiadającego o życiu australijskiego mistrza MotoGP.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Depp’a dla News.com.au, w którym aktor przyznał, że Doohan to niesamowity człowiek i chciałby zrobić o nim film. Depp zaprzyjaźnił się z Doohan’em podczas kręcenia jednej z części "Piratów z Karaibów", spędzając kilka miesięcy na australijskim wybrzeżu. Film miałby być dokumentem noszącym nazwę "Big Mick".

Doohan to 5-krotny Mistrz Świata Grand Prix z lat 1994-1998, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników serii, bez wątpienia najbardziej utytułowany Australijczyk. W 1999 roku Doohan przeszedł na sportową emeryturę, przez kolejne pięć lat pełniąc funkcję doradczą w Hondzie.

Foto: Archiwum

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę