tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta ufundowaa sprzt medyczny dla szpitala w Varese
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta ufundowaa sprzt medyczny dla szpitala w Varese

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.07, 15:00 Drukuj

Włochy są jednym z najmocniej dotkniętych pandemią koronawirusa krajów na świecie. W pomoc tamtejszym szpitalom włączają się duże i małe firmy, również z branży motocyklowej. Szpital w Varese otrzymał niedawno specjalistyczne urządzenie diagnostyczne ufundowane przez MV Agustę. 

Doniesienia z Włoch były w ostatnim czasie dramatyczne, ale też dużą nadzieją napawa atmosfera "wszystkie ręce na pokład", jaka panuje w tym kraju. Działający w Varese producent motocykli MV Agusta przekazał miejscowemu szpitalowi specjalistyczne urządzenie diagnostyczne, które umożliwia jednoczesną analizę 96 próbek w procesie trwającym zaledwie pół godziny. 

NAS Analytics TAG

Zostało ono zakupione we współpracy z fundacją Fondazione Circolo della Bonta Onlus, która uruchomiła w marcu zbiórkę celową.Co ważne, maszyna ta bada próbki nie tylko pod kątem zakażenia koronawirusem, ale też szeregu innych infekcji. Pozostanie więc wciąż bardzo przydatna już po wygaśnięciu pandemii, na które wszyscy mamy nadzieję. 

Timur Sardarov, prezes MV Agusty tak skomentował tę akcję: To dla nas bardzo ważne, by wziąć odpowiedzialność w tym szczególnym czasie i w wesprzeć tych, którzy pracują, by ustrzec naszą społeczność. Fondazione Circolo della Bonta Onlus pomogła nam poznać najważniejsze potrzeby, mogliśmy więc zadziałać szybko i skutecznie. Pozostajemy w kontakcie ze szpitalem w Varese, i jesteśmy gotowi do dalszej pomocy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr