tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Rush 1000 - produkcja woskiego powernakeda rusza w czerwcu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Rush 1000 - produkcja woskiego powernakeda rusza w czerwcu!

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.20, 10:44 Drukuj

MV Agusta poinformowała o rozpoczęciu produkcji modelu Rush 1000, zaprezentowanego na zeszłorocznych targach EICMA. Pierwsza seria zjawiskowo pięknego i ekstremalnie mocnego nakeda będzie liczyła 300 sztuk. 

Rush 1000 oparty jest na silniku i ramie z dobrze znanego Brutale 1000 RR. Czterocylindrowa, rzędowa jednostka generuje 208 KM, a po doposażeniu w opcjonalny zestaw wyścigowy moc wzrasta do 212 KM. Pozwala to na rozpędzenie się do 300 km/h, oczywiście pod warunkiem, że kierowca będzie w stanie się utrzymać na tym kompletnie pozbawionym owiewek motocyklu. To, co dzieje się od momentu startu można określić mianem oswojonego piekła. 

NAS Analytics TAG

MV Agusta Rush 1000 charakteryzuje się mocną, ale elegancką stylistyką z okrągłą lampą z przodu. Na pokładzie znajdziemy m.in. elektronicznie sterowane zawieszenie Öhlins, 8-stopniową kontrolę trakcji, sportowy ABS Bosch, quickshifter góra/dół, kontrolę startu i wheelie oraz 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT. Pakiet wyścigowy obejmuje akcesoryjny układ wydechowy SC Project wraz z dedykowanym ECU oraz komplet karbonowych osłon, m.in. tylnego koła oraz kanapy pasażera. 

Produkcja pierwszej serii 300 sztuk MV Agusty Rush 1000 rozpocznie się w czerwcu. Motocykle trafią do grupy szczęśliwców, którzy dokonali przedpłaty. Cena tej maszyny w pełni odpowiada jej walorom - Rush 1000 kosztuje 34 tysiące euro, czyli ok. 155 tysięcy zł. Dla porównania, "siostrzana" MV Agusta Brutale 1000 RR jest o 20 tysięcy zł tańsza, a dysponujący podobnymi osiągami Ducati Streetfighter V4S aż o 50 tysięcy. Ekskluzywność ma swoją cenę. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr