tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Superveloce Ago najpikniejszym motocyklem targw EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Superveloce Ago najpikniejszym motocyklem targw EICMA 2021

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.29, 08:24 Drukuj

Jak co roku, odwiedzający targi EICMA wybrali najpiękniejszy motocykl. W tej edycji została nim MV Agusta Superveloce Ago, która dosłownie zmiażdżyła konkurencję.

MV Agusta Superveloce Ago zajęła pierwsze miejsce zdobywając 47,2 proc. z 12 567 głosów. W pierwszej trójce znalazły się również Aprilia Tuareg i Moto Morini X-Cape. Motocykl adventure z Noale zdobył 19,4 proc. głosów, a Moto Morini - 7,9 proc. Na czwartym miejscu pojawiła się Honda NT1100, a w pierwszej dziesiątce były jeszcze takie maszyny jak Kawasaki Z650RS, Benelli Leoncino 800 Trail i Royal Enfield 450.

NAS Analytics TAG

MV Agusta Superveloce sama w sobie jest pięknym motocyklem, a wersja Ago nawiązuje do sukcesów Giacomo Agostiniego łącząc w swoich kształtach przeszłość z nowoczesnością. Plebiscyt jest organizowany przy współpracy z włoskim Motociclismo od 2005 roku i zwycięstwo Superveloce Ago to szósty triumf marki z Varese, a pozostałe edycje należały do Ducati.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr