tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ludzie podnoszą samochód, aby uwolnić motocyklistkę NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Ludzie podnoszą samochód, aby uwolnić motocyklistkę

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.04, 09:55 Drukuj

Wiara w ludzkość odzyskana.

Kamera drogowa w Chinach, w prowincji Zhejiang zarejestrowała dramatyczny wypadek wskutek którego samochód potrącił kierowcę i pasażerkę motoroweru, która została przejechana przez samochód i uwięziona pod nim.
NAS Analytics TAG
Co stało się potem? Tłum ludzi podbiegł do samochodu i... podniósł go własnoręcznie, aby uwolnić kobietę uwiezioną pod spodem. Czyli jednak niekoniecznie trzeba krzewić znieczulicę? Dziwne, czasami mamy wrażenie (zwłaszcza na polskich drogach), że przechodnie chcą umyć ręce od niesienia jakiejkolwiek pomocy. Dobrze, że na świecie jest jeszcze nadzieja w odzyskanie wiary.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę