tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limity na niemieckich autostradach. Znamy decyzję Bundestagu
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limity na niemieckich autostradach. Znamy decyzję Bundestagu

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.18, 09:38 Drukuj

Wniosek zobowiązujący rząd do wprowadzenia limitu prędkości na niemieckich autostradach został odrzucony.

Zieloni wnioskowali o wprowadzenie limitu prędkości na autostradach. Ograniczenie miało wynosić 130 km/h. Na szczęście wniosek przepadł, a przeciwko niemu głosowało 498 z 631 deputowanych.

NAS Analytics TAG

Zieloni argumentowali wprowadzenie ograniczeń poprawą bezpieczeństwa oraz koniecznością zmniejszenia ilości dwutlenku węgla wydzielanego do atmosfery. Przeciwnicy tego rozwiązania zarzucali, że jest ono czysto ideologiczne. Dodatkowo zaszłaby konieczność monitorowania autostrad, a to byłoby bardzo kosztowne.

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę