tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejne zmiany w kalendarzu MXGP, M Enduro, M Cross Country i Supercross
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejne zmiany w kalendarzu MXGP, M Enduro, M Cross Country i Supercross

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.13, 10:57 Drukuj

Koronawirusowej epopei ciąg dalszy. Zgodnie z, niestety, trafnymi przewidywaniami, odwoływane są kolejne wydarzenia. Dotyczy to zarówno Mistrzostw Świata w Motocrossie, Mistrzostw Świata Enduro, Mistrzostw Świata w Rajdach Cross Country, jak i Monster Energy AMA Supercrossu.

MXGP

NAS Analytics TAG

Infront Moto Racing z przykrością poinformował o kolejnej aktualizacji kalendarza Mistrzostw Świata w Motocrossie. Zmiana dotyczy rund w Hiszpanii i Portugalii. Pierwotnie zpalanowane na 18-19 kwietnia, MXGP Hiszpanii zostało przełożone na 10-11 października, podczas gdy MXGP Portugalii przewidziane na 25-26 kwietnia odbędzie się 17-18 października.

Kolejną rundą w kalendarzu jest MXGP Francji zaplanowane na 10. maja. Czy odbędzie się zgodnie z planem? Tego nie możemy być pewni. Infront Moto racing stale monitoruje sytuację, mamy jednak nadzieję, że kolejne przesunięcia nie będą już konieczne.

Zaktualizowany kalendarz na ten sezon znajduje się TUTAJ

EnduroGP

Na ten moment odwołane zostały także dwie rundy Mistrzostw Świata Enduro. Wydarzenia, pierwotnie zaplanowane na 17-19 kwietnia w Marco de Cavaneses w Portugalii i 24-26 kwietnia w Lalinie w Hiszpanii, zostaną przełożone. FIM, obie krajowe federacje oraz ABC Communications oceniają, czy przeprowadzenie odwołanych rund będzie możliwe w dalszej części sezonu.

Rajdy Cross Country

Zaplanowane na 20-26 marca Abu Dhabi Desert Challenge także zostało odwołane. Póki co, nowa data Mistrzostw Świata w Rajdach Cross Country nie jest jeszcze znana.

AMA Supercross

Z kolei za oceanem, po tym, jak kolejni gubernatorzy wprowadzają zakaz zgromadzeń powyżej 250 osób, Feld Entertainment ogłosił odwołanie trzech rund Monster Energy AMA Supercrossu. I tak, nie odbędą się: zaplanowana na tę sobotę runda w Indianapolis, runda w Detroit, która miała odbyć się za tydzień oraz runda w Seattle za dwa tygodnie. Oznacza to, że zawodnicy kolejny raz wyjadą na tor dopiero 19. kwietnia w Foxborough, choć już teraz pojawiają się głosy, że również i to wydarzenie będzie odwołane.

Niektórzy spekulują, że istnieje szansa na to, że odwołane wydarzenia odbędą się w innym terminie lub miejscu, jest to jednak mocno wątpliwe. Ostatnia runda Supercrossu zaplanowana jest bowiem na 3. maja, a sezon outdoorowy, czyli przede wszystkim Mistrzostwa Lucas Oil Pro Motocross, ruszają już 16. maja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr