tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 AMA Supercross powrci we wrzeniu?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

AMA Supercross powrci we wrzeniu?

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.26, 13:13 Drukuj

Po odwołaniu rund w Indianapolis, Detroit, Seattle, Denver i Foxborough, teraz przyszedł czas na Las Vegas i Salt Lake City. Jak zapowiadają jednak organizatorzy rundy 11-17 odbędą się w dalszej części roku.

Jak brzmi oficjalna informacja prasowa, daty i lokalizacje nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone. Pojawił się jednak drobny "przeciek" dotyczący ewentualnej daty wznowienia rozgrywek.

NAS Analytics TAG

Tony Alessi, ojciec Mike'a i równocześnie manager MCR Racing Team, na swoich social mediach, ujawnił datę, kiedy prawdopodobnie zostanie wznowiony Monster Energy AMA Supercross, w celu dokończenia rozgrywek 2020: - Powiedziano nam, że najszybciej kiedy będziemy mogli się ponownie ścigać to 18. września. Wskazuje to, że Supercross odbędzie się między końcem września, a końcem października, aby dokończyć siedem pozostałych rund cyklu.

Z uwagi na to, że od czerwca do 5. września będą jechać Mistrzostwa USA w Motocrossie, oznacza to dla zawodników szybki powrót do Supercrossu. Czas na treningi przed Anaheim 1 ulegnie więc znacznemu skróceniu.

Pozostaje kwestia ewentualnych kontuzji w sezonie outdoorowym, które mogą, w tym momencie, przekreślić szansę na tytuł Mistrza Świata w Supercrossie. To będą trudne wybory i decyzje, które zarówno Eli Tomac, jak i Ken Roczen oraz ich zespoły będą musieli podjąć.

Przypomnijmy, że ta dwójka zawodników, jeszcze nigdy nie była tak blisko zdobycia tytułu w Supercrossie, ani tak blisko siebie w tabeli. Dzielą ich zaledwie 3 punkty, a start w serii Lucas Oil Pro Motocross niesie ze sobą tym razem o wiele większe ryzyko.

Dodatkowo, po zmianach, Motocross of Nations znalazło się teraz w środku sezonu supercrossowego i MXGP! To wyjątkowa sytuacja i na pewno będzie wymagała od wszystkich zainteresowanych dobrej kalkulacji i... odrobiny szczęścia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr