tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 AMA Supercross wznowienie rozgrywek jeszcze w maju?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

AMA Supercross wznowienie rozgrywek jeszcze w maju?

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.04, 17:46 Drukuj

Wraz ze stale zmieniającą się dynamiką pandemii Covid-19, data ponownego uruchomienia sezonu 2020 Monster Energy AMA Supercrossu wciąż ewoluuje. Organizator, Feld Entertainment, ciężko pracuje, aby przeprowadzić ostatnie 7 rund.

Pierwotnie plotki głosiły, że Supercross powróci we wrześniu. Kolejnym celem była połowa maja, teraz, managerowie teamów, którzy byli uczestnikami telekonferencji z Feld Entertainment mówią o 31 maja. Na ten moment miejscem rozgrywek ma być Arizona State Farm Stadium w Glendale. Pozwoli to na zakończenie serii przed startem Mistrzostw Lucas Oil Pro w Motocrossie.

NAS Analytics TAG

Opcja przeprowadzenia wszystkich siedmiu pozostałych wyścigów w Glendale w Arizonie nadal wydaje się prawdopodobnym scenariuszem, chociaż inne stany i miejsca są sprawdzane i badane jako dodatkowa opcja.

Aby uwzględnić tę zmianę daty, start Mistrzostw Lucas Oil Pro w Motocrossie prawdopodobnie zostanie przesunięty na 4 lipca, a seria może trwać do wczesnej jesieni, być może początku października. Organizatorzy obu serii ściśle współpracują, aby stworzyć kalendarze nie kolidujące ze sobą i spełniające oczekiwania zespołów wyścigowych.

Mamy nadzieję, że rozegrane w Glendale rundy 11-17 pomogą nam dojść do finału tego, co do tej pory było niesamowitymi Mistrzostwami w Supercrossie. Oczywiście, będziemy was na bieżąco informować, gdy tylko dowiemy się czegoś więcej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr