tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karel Abraham z nowym kontraktem na 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Karel Abraham z nowym kontraktem na 2019

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2018.09.05, 10:48 Drukuj

Czeski zawodnik zostaje na Ducati, lecz zmienia zespół. Widać Abraham senior jeszcze nie widzi dna w portfelu, a syn może ciągle jeździć w motocyklowej klasie królewskiej.

Kierowca zespołu Angel Nieto jest w tej chwili na 23. pozycji w klasyfikacji generalnej MotoGP i zarazem ostatnim punktowanym zawodnikiem w tabeli, z dorobkiem AŻ 4 punktów. To nie jest osiągnięcie, choć z drugiej strony, zawsze ktoś musi być ostatni, tak jak ktoś musi przegrać, by wyrać mógł ktoś.

~~~~~------~~~~~

Kasa płynie od seniora

Nie od dziś wiemy, iż Karel jest jednym z zawodników, którzy muszą SPORO WNIEŚĆ do zespołu, by w nim jeździć. Dzięki temu podpisał nowy kontrakt z zespołem Reale Avintia Racing, gdzie będzie startował przez kolejne dwa lata. W sezonie 2019 pojedzie na tegorocznym motocyklu, który w rękach fabrycznych kierowców sprawuje się bardzo dobrze. Podpisanie tego kontraktu jest również informacją, iż zespół pozostaje we współpracy z fabryką Ducati do końca sezonu 2020.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę