tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karel Abraham z nowym kontraktem na 2019

Karel Abraham z nowym kontraktem na 2019

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2018.09.05, 10:48 Drukuj

Czeski zawodnik zostaje na Ducati, lecz zmienia zespół. Widać Abraham senior jeszcze nie widzi dna w portfelu, a syn może ciągle jeździć w motocyklowej klasie królewskiej.

Kierowca zespołu Angel Nieto jest w tej chwili na 23. pozycji w klasyfikacji generalnej MotoGP i zarazem ostatnim punktowanym zawodnikiem w tabeli, z dorobkiem AŻ 4 punktów. To nie jest osiągnięcie, choć z drugiej strony, zawsze ktoś musi być ostatni, tak jak ktoś musi przegrać, by wyrać mógł ktoś.

Kasa płynie od seniora

Nie od dziś wiemy, iż Karel jest jednym z zawodników, którzy muszą SPORO WNIEŚĆ do zespołu, by w nim jeździć. Dzięki temu podpisał nowy kontrakt z zespołem Reale Avintia Racing, gdzie będzie startował przez kolejne dwa lata. W sezonie 2019 pojedzie na tegorocznym motocyklu, który w rękach fabrycznych kierowców sprawuje się bardzo dobrze. Podpisanie tego kontraktu jest również informacją, iż zespół pozostaje we współpracy z fabryką Ducati do końca sezonu 2020.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę