tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mateusz Molik - dwunastoletnia nadzieja polskich wyścigów NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Mateusz Molik - dwunastoletnia nadzieja polskich wyścigów

Autor: Materiał partnera 2018.09.05, 10:59 Drukuj

Mateusz Molik 18 sierpnia zadebiutował w Pucharze Polski w klasie Moto3, jako najmłodszy zawodnik w historii (12 lat i jeden dzień), ledwo mieszcząc się w dolnym limicie wiekowym przyznawania licencji wyścigowej.

W oczekiwaniu na pierwszy start, Mateusz trenowany był przez swojego tatę, byłego zawodnika Mistrzostw Polski - Jacka Molika. W ramach przygotowań w latach 2016-2017 odnotował już sukcesy w klasie miniGP 140, organizowanej przez Junior International Motorcycle Championship (Słowacja/Węgry). W obecnym sezonie 2018 przystąpił do polskich wyścigów Pit-Bike w klasie Stock 125.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę