tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mateusz Molik - dwunastoletnia nadzieja polskich wyścigów
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Mateusz Molik - dwunastoletnia nadzieja polskich wyścigów

Autor: Materiał partnera 2018.09.05, 10:59 Drukuj

Mateusz Molik 18 sierpnia zadebiutował w Pucharze Polski w klasie Moto3, jako najmłodszy zawodnik w historii (12 lat i jeden dzień), ledwo mieszcząc się w dolnym limicie wiekowym przyznawania licencji wyścigowej.

W oczekiwaniu na pierwszy start, Mateusz trenowany był przez swojego tatę, byłego zawodnika Mistrzostw Polski - Jacka Molika. W ramach przygotowań w latach 2016-2017 odnotował już sukcesy w klasie miniGP 140, organizowanej przez Junior International Motorcycle Championship (Słowacja/Węgry). W obecnym sezonie 2018 przystąpił do polskich wyścigów Pit-Bike w klasie Stock 125.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę