tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM wprowadza na rynek seri motocykli SX 2023 na oponach Dunlop
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM wprowadza na rynek seri motocykli SX 2023 na oponach Dunlop

Autor: Informacja prasowa 2022.05.19, 11:08 Drukuj

Sprawdzona i nagrodzona w mistrzostwach świata opona Dunlop Geomax MX33 została wybrana jako oryginalne wyposażenie dla większości modeli KTM z gamy motocrossowej na sezon 2023.

Intensywna konkurencja w sektorze motocrossowym oznacza, że producenci wprowadzają nowe i ulepszone modele częściej niż kiedykolwiek. Najnowsza gama maszyn KTM została opisana przez producenta jako "bardziej elegancka, dopracowana i zaprojektowana tak, aby zapewnić wszystkim zawodnikom pełną kontrolę, niezależnie od poziomu ich doświadczenia". Aby osiągnąć te cele, KTM wybrał zwycięską oponę Dunlop Geomax MX33.

NAS Analytics TAG

Wszechstronna Geomax MX33 będzie montowana we wszystkich motocyklach KTM SX o większej pojemności, zaliczanych do rocznika modelowego 2023, w tym KTM 450 SX-F i KTM 250 SX-F.

Opona Dunlop Geomax MX33 została zaprojektowana z myślą o miękkim, błotnistym i średnio trudnym terenie, ale jej sukcesy w wyścigach wynikają z możliwości stosowania na szerszym zakresie nawierzchni. Daje to motocyklistom przewagę w zmiennych warunkach. Zawodnicy chwalą oponę Geomax MX33 za amortyzację wstrząsów i sterowność, wspomagane przez opatentowaną przez Dunlopa technologię progresywnych klocków bieżnika na zakrętach.

W Mistrzostwach AMA Supercross 2022 wszystkie wyścigi wygrali zawodnicy Dunlopa, bazując na sukcesie opon Geomax MX33 w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Motocrossie (MXGP).

Miguel Morais, kierownik ds. oryginalnego wyposażenia w Dunlop Motorcycle w regionie EMEA, powiedział: - Jesteśmy dumni, że KTM wybrał oponę Dunlop Geomax MX33 jako oryginalne wyposażenie swoich maszyn. Celem producenta jest sprzedaż motocykla gotowego wygrywać na poziomie profesjonalnym i amatorskim na całym świecie, a montaż opony, która zwyciężyła w wyścigach Supercross i MXGP doskonale wpisuje się w ten cel.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr