tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ju niedugo nowe funkcje aplikacji Orlen Pay, m.in. obsuga kart rabatowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ju niedugo nowe funkcje aplikacji Orlen Pay, m.in. obsuga kart rabatowych

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.23, 10:35 Drukuj

W ostatnich tygodniach usługa płatności za paliwo aplikacją Orlen Pay stała się bardzo popularna. Jednocześnie jej użytkownicy szybko wytknęli kilka braków, które koncern Orlen zamierza uzupełnić w najbliższym czasie. 

W czasie pandemii koronawirusa musimy unikać bliskiego kontaktu z innymi ludźmi, stąd wprowadzona już w 2018 roku aplikacja Orlen Pay ma właśnie swoje wielkie 5 minut. Umożliwia ona zapłacenie za paliwo już przy dystrybutorze, bez wchodzenia do kasy. Wraz ze wzrostem popularności aplikacji klienci Orlenu zauważyli, że posiada ona niestety kilka ograniczeń w stosunku do tradycyjnej płatności w kasie, m.in. nie nalicza rabatów z kart flotowych. 

NAS Analytics TAG

Orlen szybko zareagował na te sugestie i w informacji rozesłanej właśnie do użytkowników aplikacji zapowiada szybkie wdrożenie zmian. Już za kilka tygodni płacąc smartfonem będzie można uwzględniać zniżki flotowe oraz te z Karty Dużej Rodziny. Będą ponadto dostępne nowe metody płatności - Apple Pay, Google Pay oraz Blik. 

Aplikacją będzie można również zapłacić już nie tylko za paliwo, ale też niektóre artykuły z oferty sklepu oraz za programy na myjnię - będzie to jednak dotyczyło tylko niektórych stacji. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr