tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jay Leno i Honda CBX1000 NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Jay Leno i Honda CBX1000

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.07.30, 09:22 2 Drukuj

Powszechnie wiadomo, że Jay Leno jest właścicielem jednego z najbardziej spektakularnych garaźy w historii. Jest tam wszystko, dosłownie. Jay jest też zdeklarowanym fanem motocykli, czego dowodzi na niniejszym filmie. Honda CBX1000 była dla Hondy czymś w rodzaju pokazania światu, kto obecnie jest poważnym graczem i kto ma najlepszą dostępną człowiekowi technikę. Motocykl to sztuka z roku 1981 kiedy świat oszalał na punkcie mocy i osiągów. Wersja z pełną owiewką była czymś w rodzaju Dreamlinera, motocykla hiperturystycznego, z totalnie niesamowitym, sześciocylindrowym silnikiem, który wtedy wyprzedzał swoje czasy. CBX1000 Supersport miała 100 koni, pracowała w sposób niesłychanie płynny i była bardzo, ale to bardzo szybka. 

NAS Analytics TAG

Jay Leno kupił ją w 1981 roku jako nowy motocykl i jeździ nią do dzisiaj bez żadnych problemów. Zobaczcie krótki materiał z cyklu Jay Leno's Garage z tym absolutnie fantastycznym motocyklem w roli głównej. Szkoda ze obecnie jedynie BMW zdecydowało się na wprowadzenie sześciocylindrowej rzędówki do motocykla fabrycznego, ale kto wie? Kto chciałby mieć CBX'a w takim stanie w swoim garażu, ręka w górę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę